Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami etapu regionalnego konkursu "Mój Las" w roku szkolnym 2018/2019.
Regulamin konkursu: http://www.sitlid.pl/konkurs/
Komisja konkursowa w składzie:
1. mgr inż. Jerzy Krefft - Prezes Ligi Ochrony Przyrody Okręgu w Gdańsku - Przewodniczący Komisji Konkursowej
2. mgr Marzena Zakonek - LOP Okręg w Gdańsku
3. mgr Joanna Konopka - LOP Okręg w Gdańsku
po dogłębnej ocenie wszystkich nadesłanych prac postanowiła nagrodzić następujące osoby w poszczególnych kategoriach:
KATEGORIA I (Mój ulubiona pora roku w lesie dzieci szkół podstawowych klas I-III):
I miejsca (ex aequo) oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Roksana Maliszewska, Kinga Drzazgowska, Dominika Sobczyk - uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z klasy Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego nr 3 w Chojnicach z niepełnosprawnościa intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym
oraz
Jakub Belka, Aleksander Nadobny, Wiktoria Łyczywek, Mateusz Kalczuk - uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z klasy Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego nr 3 w Chojnicach z niepełnosprawnościa intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym
KATEGORIA II (Mieszkania leśnych zwierząt dzieci szkół podstawowych klas IV-VI):
I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Cezary Drejer - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
II miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Paulina Cherek - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
III miejsce
Juliusz Elgert - Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. Majkowskiego w Kartuzach
wyróżnienie
Adrian Ruszczyński - Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach
wyróżnienie
Nataniel Torsz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
KATEGORIA III (Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy młodzież klas VII i VIII oraz młodzież gimnazjów):
I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Marianna Karczyńska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
II miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Mateusz Kleszcz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
III miejsce:
Julia Skwierawska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
wyróżnienie:
Sebastian Morawski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
wyróżnienie:
Aleksandra Kuklewska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za tak licznie nadesłane prace a szczególnie Szkole Podstawowej nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach oraz Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku, skąd otrzymaliśmy największą ilość prac.
Galeria: