Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność statutową możesz przekazać nam darowiznę

Nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0013 7200 BGŻ SA

Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku
ul. Jaśkowa Dolina 59

pobierz druk przelewu

Planowane przez nas w bieżącym roku działania kierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży z terenu Województwa Pomorskiego. Uważamy, że już od najmłodszych lat należy wyrabiać poprawne nawyki dbałości o stan środowiska, ukazywać piękno i bogactwo przyrody oraz zasady jej poszanowania.

Informujemy, że zadeklarowaną przez Państwa kwotę pragniemy przeznaczyć na nagrody w konkursach i działania edukacyjne, dzięki którym młodzież zdobywa wiedzę i uczy się szacunku do przyrody.

Serdecznie zachęcamy również do ufundowania nagród na potrzeby konkursów przez nas organizowanych oraz skorzystania z możliwości osobistego ich wręczenia zwycięzcom.