Nowy znaczek LOP na rok szkolny 2013/2014

znaczek_2013-14_maly

Już jest!

Tegoroczne hasło brzmi:
Daj przykład innym! Segreguj odpady z głową!

Daj przykład innym! Podziel się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi mądrej segregacji odpadów. Opisz jak i dlaczego, Ty oraz inni członkowie Szkolnego Koła LOP, segregujecie śmieci. Może organizujecie wspólnie akcje? Przedstawcie je. Podpowiedzcie co można zrobić, aby zachęcić rodzinę, przyjaciół i znajomych do selektywnej zbiórki odpadów oraz jak ją prawidłowo przeprowadzić. Zastanówcie się oraz wyjaśnijcie co Waszym zdaniem znaczy hasło „Reduce Reuse Recycle"? Jak je wprowadzacie w życie?

Dajcie przykład innym! W ramach działalności Szkolnych Kół LOP wybierzcie jedno lub kilka z powyższych zagadnień i je opiszcie. Tekst nie może przekraczać jednej strony A4 czcionką Times New Roman, rozmiar - 12. Do tego możecie dołączyć zdjęcia (.jpg) działań Waszego SK LOP związanych z recyklingiem, segregacją odpadów, itp.

Opisy zostaną zmieszczone na stronie internetowej www.lop.gda.pl i posłużą jako przykład do naśladowania :-)

Opisy oraz zdjęcia prosimy nadsyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając Szkołę, w której działa Szkolne Koło LOP, Opiekuna SK LOP, autorów opisu i zdjęć oraz dane kontaktowe Opiekuna grupy (najlepiej mail i telefon).

LOP zastrzega sobie prawo do ewentualnej korekty przed opublikowaniem artykułów na stronie www.lop.gda.pl.

Naklejka wydana jest w ramach zadania: "Edukacja ekologiczna realizowana przez Ligę Ochrony Przyrody w województwie pomorskim w 2013 r."

dofinansowane_wfosigw