Seminarium podsumowujące projekt "Kształtowanie Postaw proekologicznych mieszkańców Gdańska" 2013

logo_miasto_male
mamy przyjemność zaprosić do udziału w Seminarium Podsumowującym, które odbędzie się 03 grudnia 2013 r. o godz. 16.00

Miejsce:
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, ul. Ks. Rogaczewskiego 9/19

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą prezentację (forma dowolna, np. ustna, Power point, plakatowa, itp.) przedstawioną podczas Seminarium.

Prezentację przedstawiającą dobre praktyki, zastosowane w Państwa Dzielnicach/Osiedlach. Prezentację dotyczącą potrzeb i zagrożeń w poszczególnych dzielnicach oraz propozycje rozwiązań prowadzących do eliminacji/ograniczenia problemów (w myśl zrównoważonego rozwoju).

Przewidziano nagrody dla uczestników.

Podczas Seminarium wręczone zostaną Certyfikaty udziału w projekcie (szkoleniach, seminarium).

W trakcie Seminarium przewidziano poczęstunek.

W razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie (58 341 43 76, 698796612) bądź mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).