"Edukacja ekologiczna realizowana przez Ligę Ochrony Przyrody w województwie pomorskim w 2013 r."

dofinansowane_wfosigwSprawozdanie z realizacji zadania dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Gdańsku

Umowa dotacji nr WFOŚ/D/9/50/2013

W ramach zadania zorganizowano:
I. Cykl zajęć i warsztatów „Poznaję, szanuję, chronię!" - przykładowe zajęcia w GASP, przedszkolu św. J. de La Salle, SP 49 w Gdańsku;
II. Konkursy powiatowe i wojewódzkie, wystawy i Sesję Przyrodniczą "Wędrówki z matką naturą";
III. Imprezy plenerowe (Dnień Wiosny, Dnień Ziemi, festyny ekologiczne);
IV. Trzy konferencje terenowe:
1. „Poznajemy różne typy brzegów morskich oraz strukturę i funkcjonowanie ekosystemów nadmorskich",
2. „Park Krajobrazowy Dolina Słupi",
3."2013 Rokiem Jezior Pomorza - poznajemy jeziora kaszubskie";
V. XX Sejmik Ekologiczny pod hasłem "2013 Rokiem Jezior Pomorza";
VI. XXXIV Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekologicznej.

Pobierz szczegółowe sprawozdanie - kliknij tutaj

Organizatorzy zadania – Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku wraz ze wszystkimi beneficjentami projektu serdecznie dziękują władzom oraz pracownikom WFOŚ iGW w Gdańsku za udzieloną pomoc finansową i merytoryczną podczas realizacji zadania.

W tym miejscu pragniemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zadania „Edukacja ekologiczna realizowana przez Ligę Ochrony Przyrody w województwie pomorskim w 2013 r.”, przede wszystkim Członkom naszego Stowarzyszenia, ale także pracownikom Nadleśnictw RDLP w Gdańsku, Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 w Gdańsku, Szkoły Podstawowej nr 39 w Gdańsku, samorządom Powiatu Kościerskiego, bez pomocy których nie udałoby się całe przedsięwzięcie!