Wyniki konkursu "Przyroda w mieście" 2017

Agata Rekowska 3 nowe
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu "Przyroda w mieście" 2017 organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku oraz Polski Związek Działkowców - Okręgowy Zarząd w Gdańsku.

 

 

Komisja konkursowa w składzie:
1. Marianna Hukała-Niemczuk - Polski Związek Działkowców - Okręgowy Zarząd w Gdańsku
2. Joanna Konopka - Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku
3. Marzena Zakonek - Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku

po dokładnej ocenie wszystkich nadesłanych prac przyznała nagrody i wyróżnienia następującym osobom w poszczególnych kategoriach.

 

KATEGORIA I
(konkurs plastyczny dla przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej)

I miejsce: Paulina Chrzanowska
Przedszkole 84 „Bursztynowy Domek" Gdańsk
(opiekun Joanna Kowalska)

II miejsce: Zofia Szymańska
Szkoła Podstawowa nr 47 Gdańsk
(opiekun Maria Reliszko)

III miejsce: Zuzanna Szulc
Szkoła Podstawowa nr 2 Pelplin
(opiekun Katarzyna Bembenek)

Wyróżnienia:
Weronika Grzyb
Przedszkole 84 „Bursztynowy Domek" Gdańsk
(opiekun Joanna Kowalska)

Zuzanna Leszczyńska
Przedszkole 62 „Kraina Bajek" Gdańsk
(opiekun Marzena Kowalczyk)

 

KATEGORIA II
(konkurs fotograficzny dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej)

I miejsce: Zuzanna Sadłocha
Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Stawie
(opiekun Iwona Jurczak)

II miejsce: Zuzanna Jankowska
Szkoła Podstawowa nr 5 Kartuzy
(opiekun Izabela Potrykus-Reszka)

III miejsce: Olaf Sutowski
Szkoła Podstawowa nr 5 Chojnice
(opiekun Gabriela Słomińska)

Wyróżnienia:
Klaudia Lasota
Szkoła Podstawowa nr 5 Chojnice
(opiekun Zyta Rząska)

Julia Adasik
Szkoła Podstawowa nr 5 Chojnice
(opiekun Zyta Rząska)

Marianna Karczyńska
Szkoła Podstawowa nr 5 Chojnice
(opiekun Gabriela Słomińska)

 

KATEGORIA III
(konkurs fotograficzny dla uczniów gimnazjum oraz VII kl. SP)

I miejsce: Agata Rekowska
Oddział Gimnazjalny przy Szkole Podstawowej nr 1 Chojnice
(opiekun Mirella Stanisławska)

Wyróżnienie: Daria Kamińska
Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
(opiekun Anna Welz)

 

KATEGORIA IV
(konkurs fotograficzny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych)

I miejsce: Paulina Szaryńska
Technikum nr 2 Chojnice

II miejsce: Aleksandra Philipp
II Liceum Ogólnokształcące Kartuzy

III miejsce: Wiktoria Rudnik
Powiatowa Bursa dla Młodzieży Chojnice

 

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu: kliknij tutaj

 

Uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie konkursu "Przyroda w mieście" odbędzie się 24 listopada 2017 roku o godz. 13:00 w siedzibie Polskiego Związku Działkowców Okręgowego Zarządu w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 102, 80-244 Gdańsk). W sprawie odbioru nagród z każdym laureatem skontaktujemy się telefonicznie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej przedstawiamy galerię nagrodzonych prac.

 

Galeria:

Paulina Chrzanowska 1 nowe Zofia Szymańska nowe Zuzanna Szulc nowe Weronika Grzyb 1 nowe Zuzanna Leszczyńska 1 nowe Zuzanna Sadłocha  2 nowe Zuzanna Jankowska 2 nowe Olaf Sutowski 2 nowe Klaudia Lasota 2 nowe Julia Adasik 2 nowe Marianna Karczyńska 2 nowe Agata Rekowska 3 nowe Daria Kamińska 3 nowe Paulina Szaryńska 4 nowe Aleksandra Philipp 4 nowe Wiktoria Rudnik 4 nowe

 

 

Zadanie jest dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

 WFOSiGW wersja kolor-01

                               

 

facebook like logo 1 

 

logo glowne

 

Znaczek na rok
szkolny 2017/2018:

 legitymacja 2017 18

 

znak natury male