Zebranie Zarządu Oddziału LOP - Chojnice

IMG 20181108 170947 nowe
Dnia 8 listopada 2018 roku w Powiatowej Bursie dla Młodzieży przy ulicy Świętopełka w Chojnicach odbyło się spotkanie wszystkich członków i opiekunów szkolnych kół LOP w Chojnicach.

Zarząd organizacji i jej członkowie omówili plan pracy na bieżący rok szkolny, przedstawili swoje pomysły i sugestie. Uczestnicy spotkania zapoznali się także z bogatą ofertą edukacyjną Nadleśnictwa Rytel, a także otrzymali cenne materiały do codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Celem spotkania była także popularyzacja zasad ochrony przyrody wśród wszystkich jej miłośników. Organizacja spotkania była możliwa dzięki życzliwości Pana Dyrektora Bursy Jana Bruskiego, który przygotował pomieszczenie na obrady, a także poczęstunek dla uczestników spotkania.

Marek Pałaszyński

Piotr Rynka