Relacja z konferencji podsumowującej kampanię "Bioróżnorodność Skarbem Pomorza"

DSCF3876

W czasie konferencji przedstawiono cele projektu oraz dorobek zespołów inwentaryzacyjnych. Dyrektor Szkoły w Szczenurzy Pani Wioletta Malek przybliżyła gościom konferencji informacje dotyczące pozyskiwania środków do realizacji projektów, natomiast Pani Elżbieta Mazurek z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Gdyni zaprezentowała jakie elementy powinny znaleźć się w każdym scenariuszu zajęć terenowych.

Po przerwie i poczęstunku nastąpiła najważniejsza część podczas której nagrodzono laureatów konkursów. Poznaliśmy również zwycięzców w najważniejszym konkursie na najaktywniejszy zespół inwentaryzacyjny:

I miejsce - Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie
II miejsce - Zespół Szkół Agrotechnicznych im. W. Reymonta w Słupsku
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczenurzy

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Po rozdaniu nagród obył się wykład prodziekana ds studenckich Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa Pana doc. dr Henryka Lewandowskiego.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim gościom kampanii oraz wszystkim osobom uczestniczącym i wspierającym projekt.

Dziękujemy Tomaszowi Michalskiemu - koordynatorowi projektu za pracę, zaangażowanie oraz nadzór nad kampaniom

Serdecznie podziękowania dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za dofinansowanie projektu.

Podziękowanie dla Parków Krajobrazowych, Lasów Państwowych, partnerów kampanii oraz dla Radia Gdańsk, patrona medialnego.

Dziękujemy za współpracę Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Dzięki Państwa uprzejmości podsumowanie projektu mogło odbyć się w tak dogodnym miejscu.

DSCF3807 DSCF3808 DSCF3810 DSCF3813 DSCF3817 DSCF3821 DSCF3822 DSCF3826 DSCF3838 DSCF3840 DSCF3843 DSCF3844 DSCF3848 DSCF3857 DSCF3860 DSCF3861 DSCF3862 DSCF3866 DSCF3874

logo Bioróżnorodność

Honorowy

medialny

logo lop male  PATRONAT HONOROWY-MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO-pion RGB-ONLY FOR WEB-2012  PZPK PL COLOR PNG  logo lasy panstwowe

RG logo

Kampania dotycząca bioróżnorodności województwa pomorskiego "Bioróżnorodność Skarbem Pomorza" organizowana jest w ramach zadania dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

WFOSiGW wersja kolor-01