XVIII Przegląd Piosenki Ekologicznej, Przyjaźń 2015

IMG 5967
9 czerwca 2015 roku w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni odbył się XVIII Przegląd Piosenki Ekologicznej. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze szkół w Przyjaźni, Żukowie, Kolbudach, Baninie oraz w Niestępowie.

Uczniowie z klasy VI z Szkoły Podstawowej z Przyjaźni zaprezentowali przedstawienie pt."Śmieciowisko" przygotowane przez Panią Renatę Andrzejewską.

Następnie odbył się konkurs, w którym wzięli udział:
• Zespół Wokalny z SP im. Więźniów Obozu Stutthof z Niestępowa
• Emilia Durkiewicz, Paulina Puzdrowska, Ania Prochowska i Beata Bach z Publicznego Gimnazjum nr 2 im. J.Heweliusza w Żukowie
• Natalia Durkiewicz z SP im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie
• Zofia Kuziak, z SP im. Ks. Prałata Józefa Bigusa w Baninie
• Nikola Miąskowska, Laura Wardzińska, Oliwia Makurat, Kaja Dolińska Agnieszka Tusk z SP im. Ks. Prałata Józefa Bigusa w Baninie
• Zespół „To My" z Zespołu Kształcenia Podstawowego i gimnazjalnego w Kolbudach.
• Chór z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Przyjaźni

Nasza szkoła dziękuje Lidze Ochrony Przyrody za pomoc organizacyjną

[kliknij tutaj]

Renata Grosz-Miłosz