XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - komunikat Komitetu Głównego OWE!

OlimpiadaWiedzyEkologicznej
Zmiana terminu etapu szkolnego!
Szczegóły w artykule

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że ferie zimowe w części z województw naszego kraju rozpoczynają się w dniu 14 stycznia 2013 r., Główny Komitet chcąc umożliwić wzięcie udziału w teście etapu podstawowego (szkolnego) młodzieży z całej Polski postanowił przesunąć termin jego przeprowadzenia na 10 stycznia 2013 r. o godzinie 10:00.
Szyfr odpowiedzi tego testu ukaże się na naszej stronie internetowej (owe.com.pl) w dniu 11 stycznia 2013 roku o godz.8:00.
Przeprowadzenie ewentualnej dogrywki (w przypadku kiedy będzie ona konieczna!), aby spełnić warunek Regulaminu OWE, że każdą szkołę może reprezentować m a k s y m a l n i e TRZECH UCZNIÓW, którzy z testu uzyskali wynik minimum 80% czyli 40 pkt. powinno odbyć się o godz.13:00 w dniu 11.01.2013 r. Szyfr dogrywki ukaże się na naszej stronie o godz.14:30.

Komplet materiałów trafi dzięki już 11-letniej wyjątkowo owocnej współpracy z naszym sponsorem strategicznym Toyotą Motor Poland do Państwa szkół w pierwszej połowie grudnia. Tradycyjnie mają one perfekcyjną szatę graficzną i plakaty , projektowane i wydrukowane dzięki Toyocie Motor Poland, stąd też stanowić będą wyjątkową ozdobę Państwa szkoły!

Zwracamy się z apelem do wszystkich szkół startujących w kolejnej XXVIII edycji naszej Olimpiady, aby bez względu na fakt, czy uczniowie zakwalifikują się do eliminacji wojewódzkich BEZWZGLĘDNIE przesłali Państwo wyłącznie oryginalne ( otrzymane w materiałach od nas ) protokoły w terminie do 25 stycznia 2013 r. do swego Wojewódzkiego Komitetu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Właśnie one będą podstawą weryfikacji bazy szkół, które w latach następnych będą otrzymywały materiały kolejnych edycji.
Wzajemne poszanowanie czasu i środków tak ważnego przedsięwzięcia, jakim jest Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, w którym corocznie uczestniczy ponad 30 tysięcy uczniów szkól ponadgimnazjalnych wszystkich typów z całej Polski, to nasz wspólny obowiązek, owocujący ogromną satysfakcją. Zadbajmy więc o nie pod każdym względem!

Życząc samych sukcesów wszystkim młodym przyrodnikom już zaczynamy trzymać za nich mocno kciuki!

Z poważaniem i wyrazami szacunku

Dr Małgorzata Falencka-Jabłońska
Przewodnicząca Głównego Komitetu