XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - zgłaszanie uczestnictwa

OlimpiadaWiedzyEkologicznejWażne informacje!
Prosimy zgłaszać szkoły ponadgimnazjalne (z terenu województwa pomorskiego) chętne do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, a które w poprzedniej edycji  nie brały udziału w konkursie,
do 03 października 2014 r. - nieprzekraczalny termin!

Ze względów organizacyjnych prosimy nauczycieli/opiekunów merytorycznych z województwa pomorskiego, zainteresowanych kolejną edycją Olimpiady, o zgłoszenie chęci udziału szkoły w OWE wysyłając e-maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając następujące dane:

- Pełna nazwa szkoły,
- Adres szkoły wraz z kodem pocztowym,
- Telefon do szkoły,
- e-mail do szkoły,
- Imię i nazwisko opiekuna merytorycznego uczniów startujących w OWE oraz telefon i e-mail kontaktowy do Niego.

Każde zgłoszenie szkoły potwierdzane jest mailowo (na e-mail opiekuna).

Wszystkie te dane prosimy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 03 października 2014 r.!

Szkoły, które brały udział w poprzedniej XXIX edycji OWE nie muszą wypełniać zgłoszenia, ponieważ są już w naszej bazie adresowej. Materiały do tych placówek zostaną wysłane automatycznie.

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych  informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o przesłanie pełnego zgłoszenia.

Harmonogram XXX OWE:

grudzień 2014 r. - dostarczenie materiałów merytorycznych etapu szkolnego do szkół ponadgimnazjalnych

12.01.2015 r. - przeprowadzenie elimnacji szkolnych XXX OWE

18.04.2015 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXX OWE