XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - informacje 2016

OlimpiadaWiedzyEkologicznejDziękujemy serdecznie za zgłaszanie Szkół chętnych do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Eliminacje szkolne odbędą się już w najbliższy poniedziałek 11.01.2016 r. o godz. 10:00

Poniżej kilka informacji na temat tegorocznej edycji.

Harmonogram XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

11.01.2016 r. - przeprowadzenie eliminacji szkolnych XXXI OWE
16.04.2016 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXXI OWE
3-5 czerwca 2016 r. - przeprowadzenie etapu centralnego OWE.

Szyfr prawidłowych odpowiedzi etapu podstawowego ukaże się 14 stycznia 2016 roku na stronie www.ekoolimpiada.pl oraz na stronie www.lop.org.pl. Umożliwi to przeprowadzenie w szkole ewentualnej dogrywki w jednym terminie 15 stycznia o godz. 11:00, której szyfr ukaże się na w/w stronach internetowych w tym dniu o godz. 14:00.

Zgodnie z wskazaniami MEN od tej edycji Olimpiady wprowadzona została konieczność podpisania przez każdego uczestnika na karcie odpowiedzi testu deklaracji - zgody ucznia na przetwarzanie jego danych personalnych. W przypadku uczniów niepełnoletnich powinni to zrobić rodzice lub opiekunowie.

Protokoły (wyłącznie na oryginalnych drukach!) należy przesłać pocztą do 25 stycznia 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) do Wojewódzkich Komitetów OWE. Protokół należy wypełnić i odesłać nawet w przypadku, jeśli nikt ze startujących uczniów nie osiągnął wymaganego minimum 80% prawidłowych odpowiedzi, aby móc zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego.
Woj. pomorskie - Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 59, 80-286 Gdańsk.
Testy przechowywane są w Archiwum Szkoły.

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

W razie pytań proszę się kontaktować z Biurem LOP w Gdańsku telefonicznie 58 341 43 76 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..