XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki 2016

OlimpiadaWiedzyEkologicznej
Eliminacje OWE w woj. pomorskim odbędą się 16 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4 w Auli S209

Więcej szczegółów w artykule.

- lista uczestników zakwalifikowanych do eliminacji wojewódzkich - kliknij tutaj

- program XXXI OWE 2016 - kliknij tutaj

- regulamin OWE - kliknij tutaj

W razie pytań czy wątpliwości prosimy kontaktować się mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie (58 341 43 76, kom. 698 796 612).

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

Organizator Współorganizator Patronaty honorowy Partner
 logo lop male  logoUG  rdos gdansk small  logor RCWG małe internet
LOP Okręg w
Gdańsku
Instytut Geografii oraz
Instytut Filozofii, Socjologii
i Dziennikarstwa

Olimpiadę w Województwie Pomorskim wspierają również

rdlp pewik logotyp podstawowy  pbuch-logo  logo GM

NOWE.BE7 logo WOLONTARIATcmyk

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej organizowana jest w ramach zadania dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

WFOSiGW wersja kolor-01

facebook like logo 1