XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - informacje dot. etapu podstawowego

OlimpiadaWiedzyEkologicznejPrzed nami etap szkolny kolejnej edycji Olimpiady Widzy Ekologicznej. Serdecznie dziękujemy za zgłaszanie się szkół chętnych do udziału w OWE. W artykule znajdą Państwo informacje dotyczące przeprowadzenia etapu podstawowgo.

11.01.2017 r. godz. 10.00 - eliminacje szkolne!

Materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego wysyłane są w grudniu bezpośrednio do szkół z Głównego Komitetu OWE w Warszawie.

Jeśli materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego (w województwie pomorskim) OWE nie dotrą do szkoły po Nowym Roku prosimy niezwłocznie skontaktować się z biurem LOP Okręgu w Gdańsku, najlepiej telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 341 43 76 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Aktualny regulamin OWE - kliknij tutaj

Po otrzymaniu materiałów do przeprowadzenia etapu szkolnego, prosimy szczegółowo się z nimi zapoznać.

Protokoły z eliminacji szkolnych muszą być sporządzone na otrzymanych w przesyłce formularzach (oryginalnych) i przesłane do Wojewódzkiego Komitetu OWE w nieprzekraczalnym terminie 25 stycznia 2017:

Zarząd Okręgu LOP
ul. Jaśkowa Dolina 59

Harmonogram XXXII OWE:

grudzień 2016 r - dostarczanie materiałów merytorycznych etapu szkolnego do szkół ponadgimnazjalnych

11.01.2017 r. - przeprowadzenie elimnacji szkolnych XXXII OWE

22.04.2017 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXXII OWE

2-4.06.2017 r. - przeprowadzenie etapu centralnego XXXII OWE

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

facebook like logo 1

logo glowne