XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - informacje dot. etapu podstawowego

OlimpiadaWiedzyEkologicznejPrzed nami etap szkolny kolejnej edycji Olimpiady Widzy Ekologicznej. Serdecznie dziękujemy za zgłaszanie się szkół chętnych do udziału w OWE. W artykule znajdą Państwo informacje dotyczące przeprowadzenia etapu podstawowgo.

11.01.2017 r. godz. 10.00 - eliminacje szkolne!

Materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego wysyłane są w grudniu bezpośrednio do szkół z Głównego Komitetu OWE w Warszawie.

Jeśli materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego (w województwie pomorskim) OWE nie dotrą do szkoły po Nowym Roku prosimy niezwłocznie skontaktować się z biurem LOP Okręgu w Gdańsku, najlepiej telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 341 43 76 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..">.

Aktualny regulamin OWE - kliknij tutaj

Po otrzymaniu materiałów do przeprowadzenia etapu szkolnego, prosimy szczegółowo się z nimi zapoznać.

Protokoły z eliminacji szkolnych muszą być sporządzone na otrzymanych w przesyłce formularzach (oryginalnych) i przesłane do Wojewódzkiego Komitetu OWE w nieprzekraczalnym terminie 25 stycznia 2017:

Zarząd Okręgu LOP
ul. Jaśkowa Dolina 59

Harmonogram XXXII OWE:

grudzień 2016 r - dostarczanie materiałów merytorycznych etapu szkolnego do szkół ponadgimnazjalnych

11.01.2017 r. - przeprowadzenie elimnacji szkolnych XXXII OWE

22.04.2017 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXXII OWE

2-4.06.2017 r. - przeprowadzenie etapu centralnego XXXII OWE

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.