XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - lista uczestników zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego 2017

OlimpiadaWiedzyEkologicznejEliminacje XXXII OWE w woj. pomorskim odbędą się 22 kwietnia 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Bażyńskiego 4

Więcej informacji w artykule.

- lista uczestników zakwalifikowanych do eliminacji wojewódzkich kliknij tutaj

- regulamin OWE - kliknij tutaj

Więcej informacji oraz dokładny program zamieszczony zostanie bliżej daty Olimpiady.

W razie pytań czy wątpliwości prosimy kontaktować się mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie (58 341 43 76, kom. 698 796 612).

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

Organizator: Współorganizatorzy:
logo lop male logoUG
LOP Okręg w Gdańsku Instytut Geografii oraz
Instytut Filozofii, Socjologii
i Dziennikarstwa

Olimpiadę w województwie pomorskim wspierają:

rdlp  pewik logotyp podstawowy

facebook like logo 1