XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap podstawowy

OWE logo 2017 resize-height
Szanowni Państwo!

Przypominamy, że już w najbliższą środę, 10 stycznia 2018 r. o godz. 10:00 w placówkach oświatowych odbędzie się etap podstawowy XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Przypominamy również szkołom przeprowadzającym etap podstawowy OWE o przesyłanie protokołów bez wzlędu na to czy uczniowie przeszli do etapu wojewódzkiego, czy też nie.

Brak otrzymania protokołów jest jednoznaczny z brakiem udziału danej szkoły w OWE!!!

Protokoły muszą być sporządzone wyłącznie na otrzymanym w przesyłce formularzu i przesłane do Wojewódzkiego Komitetu OWE w nieprzekraczalnym terminie do 26 stycznia 2018 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Zarząd Okręgu LOP
ul. Jaśkowa Dolina 59
80-286 Gdańsk

Jednocześnie skan protokółu obligatoryjnie należy przesłać na adres e-mailowy Głównego Komitetu OWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!