Wyniki konkursu "Mój Las" w roku szkolnym 2017/2018

nowe
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami etapu regionalnego konkursu "Mój Las" w roku szkolnym 2017/2018.

Regulamin konkursu: [kliknij tutaj]

 

 

 

Komisja konkursowa w składzie:

1. Pani Marzena Zakonek - LOP Okręg w Gdańsku 

2. Pani Joanna Konopka - LOP Okręg w Gdańsku

3. Pan Andrzej Rohloff - LOP Okręg w Gdańsku

po dogłębnej ocenie wszystkich nadesłanych prac postanowiła nagrodzić następujące osoby w poszczególnych kategoriach:

I kategoria "Mój ulubiony mieszkaniec lasu" (dzieci szkół podstawowych klas I-III)

I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego 

Nadia Górska - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku, opiekun pracy: Teresa Licau

I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego 

Dorota Uznańska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun pracy: Katarzyna Gil

II miejsce

Ksawery Miotk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach, opiekun pracy: Janina Subkowska

III miejsce

Aniela Kamińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach, opiekun pracy: Halina Treder

wyróżnienie

Nadia Świerko-Kurnosikow - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun pracy: Katarzyna Gil 

 

II kategoria "Runo leśne i jego mieszkańcy" (dzieci szkół podstawowych klas IV-VI i VII)

I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego

Paulina Wojtasiewicz - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie, opiekun pracy: Iwona Lassota

I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego

Kinga Szumacher - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun pracy: Gabriela Słomińska

wyróżnienie

Antonina Rogocz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdyni, opiekun pracy: Agnieszka Tokarska-Kleina

wyróżnienie

Karina Gajkowska - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku, opiekun pracy: Danuta Król

wyróżnienie

Ada Wiśniewska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun pracy: Gabriela Słomińska

 

III kategoria "Zwierzęta leśne - sprzymierzeńcy czy szkodniki" (młodzież szkół gimnazjalnych)

wyróżnienie

Martyna Drelak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku z Oddziałem Gimnazjalnym, opiekun pracy: Maria Narloch

 

IV kategoria "Ochrona różnorodności biologicznej w lasach" (młodzież ponadgimnazjalnych szkół ogólnokształcących i zawodowych)

I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego

Weronika Wesserling - II Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach, opiekun pracy: Izabela Potrykus-Reszka 

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za tak licznie nadesłane prace. W celu odbioru nagród skontaktujemy się z poszczególnymi szkołami po Nowym Roku.

 

Galeria prac:

nowe 5 nowe 6 nowe 4 nowe 3 nowe 2 nowe 8 nowe 9 nowe 1 nowe 13 nowe 14 nowe 10 nowe 11

 

Korzystamy z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

WFOSiGW wersja kolor-01

 

facebook like logo 1 

 

logo glowne

 

Znaczek na rok
szkolny 2018/2019:

 znaczek lop

  

znak natury male

 

 

rodo-content-marketing-b2b