Relacja z Zebrania OP LOP w Chojnicach - październik 2013

img_9411
W dniu 22.10.2013 r. w Chojnicach, w Technikum nr 2, odbyło się zebranie członków LOP i miłośników przyrody.

Podczas spotkania wręczone zostały legitymacje członkowskie LOP oraz nagrody dla nauczycieli, których uczniowie uzyskali wysokie miejsca w konkursie ,,MÓJ LAS". Z wielkim zainteresowanie wszyscy uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu na temat ,, Roli zadrzewień w przyrodzie" wygłoszonego przez panią Justynę  Rymon Lipińską. Następnym punktem progamu było wystąpienie pana Marka Wituszyńskigo, który przedstawił sprawozdanie ze Zjazdu członków LOP, który odbył się w  czerwcu w Zarządzie Oddziału w Gdańsku. Na koniec zebrania wszyscy uczestnicy otrzymali materiały edukacyjne z zakresu ekologii. Dzięki uprzejmości pana Jana Klepina spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy kawie i ciasteczkach. Uczestnicy spotkania przedstawiali swoje  spostrzeżenia na temat pracy szkolnych kół LOP. Myślę, że takie spotkania pozwalają na wymianę doświadczeń, jak również są spotkaniami integrującymi ludzi, którym bliska jest ekologia.

Prezes Oddziału Powiatowego
LOP w Chojnicach